Kde ste nabrali famu o ruseni tych liniek 22 a 7? Aky je dovod? Vsak zatial premavaju podla cestovnych poriadkov uplne normalne ako kazdy rok :):)
Re #10257 frenky: To je posilova linka, takze o nej cestujuci ak sa nemyslim nemaju vediet.
Re #10257 frenky: To je posilova linka, takze o nej cestujuci ak sa nemyslim nemaju vediet.
Raz som to tu aj pisal , ze vodicovy tieklo do kabiny a to z viacerych miest a strasne vynadal dispecerovy :-I
POZOR !!! - 7722-21
Ale inak MHD super
mne to tiež zaplo až po dlhej chvíli. Tiež idem radšej spať.
frenky
Ad> L7 osobne si myslim, ze by stacilo, keby premavala len v spicke s 12min. intervalom. Tym padom by sa usetrili nejaky ti vodici a mozno by ani striedaca nebolo treba.