Reply on: Tomas #10306:
No ja vobec nedufam. 1408 je otras - pozri sa na ten bus zblizka... Pevne verim, ze prvy dobre zGOckovany Tam-Bus bude 3701 
Re #10296 Andy: V Ziline ma ale fascinovalo to, ze maju dva druhy predplatnych kariet - kontaktne a bezkontaktne, pricom vela strojeckov na bezkontaktne som nevidel... Asi by to uz ta velka strojcekovita krabica od Mielcu nezniesla narvat tam aj tlaciaren na listky, aj citacku na oba druhy kariet

Ja sa na to, tiez spolieham, ale iba dovtedy, kym tam nebude daky rychlik, ktory bude stihat na 0.
Andy
Re #10289 Zvero: No prednedavnom taka tabula na zel. stanici bola, neskor ju dali dole, sice neviem preco, ale vraj to fungovalo. Inac aby som ta poopravil, neide o GPS(ten je nespolahlivy, zrejme drahsi a hlavne nepresny, vid EMTest hlasic & palubak v 6283 v BA, a skoro vsetko v BB), ale je to podla drahoveho kriteria, to je vidno napr. v tom, ze zastavka sa zahlasi asi 50 metrov pred zastavkou, a nie ako v Bratislave, ze pred zatvorenim dveri, aby sa nahodou nejaky cestujuci nestihol spamatat.