Reakcia na: d3k0 #10232:
zaujimave su tie tyce na ktorych su umiestnene semafory pre elektricku (tie pri krizovani Vajnorskej) - su na nich tlacidla pre chodcov, akurat tam ziadny prechod nie je a ani nebude asi vodic elektricky bude musiet vystupit a stlacit tlacidlo
Dufam, ze len docasne, dnes by celu krizovatku mali pokusne zapnut, mozte sa ist pozriet na ten chaos
, v sobotu na 61
d3k0