Reakcia na: TeBeCe #10234:
Mozno to Lady M niekto konecne vyzvonil ,e ako sa ma chovat
a ten kusok co som ju videl isla uplne nehlucne :))
Dufam, ze len docasne, dnes by celu krizovatku mali pokusne zapnut, mozte sa ist pozriet na ten chaos

, v sobotu na 61
Sak MHD urcite je na okraji zaujmu VW, ved lepsie je aby si kazdy zamestnenec kupil VW auto s 5% (akoze firemny benefit):(
Turbo
7921 na 13/1???