Reakcia na: 810zssk #95433:
Predpokladam, ze to padlo pre nedoriesenost ekonomickeho modelu u oboch dopravcov a komplikaciam v medzistatnom platobnom styku... Pozrime sa len na to, ako sa komplikovane dojednava BID-ka... Stoji a pada prave na vyrieseni ekonomickeho modelu a rozdelovaniu penazi.
Len ma zaujimalo aky presne mal byt vtedy ten system a na com to zlyhalo. Lebo pre cestujuceho to vyzera zaujimavo, ale osobne to povazujem za ekonomicky nemozne.
enumaelish
http://www.bratislavskenoviny.sk/75175/doprava/tunel-bude-uzatvoreny-asi-styri-mesiace