Reakcia na: samuliak #67885:
Pokiaľ si myslíš, že to nie je tvoj blog, navrhujem ti čo najskôr navštíviť psychiatra MUDr. Ľubomíra Vraždu, CSc. v pychiatrickej ambulancii v Nemocnici Podunajské Biskupice, lebo schizofréniu treba podchytiť čo najskôr.

Ike
V meste je kopec miest, kde by BUS pruhymohli byt a nie su... napr Dlhe diely, nabrezie, atd... Po presmerovani TIR cez Sitiny, aj na Lamacskej... Pri velkej snahe a zabezpeceni parkovacich miest aj na Sancovej... ale nie na ukor normalnych pruhov... lebo to by bol krok spat...