Reakcia na: 81-71 #66114:
Koki na toto su dobre fotaky v mobiloch !!HNED BY SOM FOTIL TYCHTO MAGOROV PRI CINE !

Po tom sa neda chodit ! Sak to aby clovek smatlal ! Teda pochodil som kadejake mesta v EU, ale aby TAKTO riesili zrovnanie cesty, to vidim 1x. Akoze nedalo sa mierne este dvihnut podklad s kolajami ??? A ked mi nejaky stavebny "inzinier" (lebo aj ja som studoval stavarinu) povie, ze kvoli odtokom, tak ma veselo pobavi. ? ? ? ?
Beus