Reakcia na: 81-71 #56421:
Toto je podľa mňa zlý príklad ? Najmä čo sa týka odhadu využívanosti takejto zastávky. Už len samotný Chatam Sófer je dosť slabo využívaný a to sú v dosahu zastávky ešte aj obytné domy. Úplne pokojne by mohol byť do výstavby na nábreží na znamenie. Ďalšia zastávka na nábreží pred semaforom by znamenala okrem zdržania aj nutnosť preraďovania sa do ľavého jazdného pruhu (čo nie je práve ideálne), aký-taký zmysel by to malo pre 31 a 39. V opačnom smere buď nie je semafór (31 a 39) alebo je hneď pri zastávke Nový most (28, 29, 30, 37).
Keby bolo na mne, tak s Brodnou nemam problem. Pazitkova je od predchadzajucej a nasledujucej zastavky vzdialena vyse 420 metrov. Je to porovnatelne s 260 metrami? Komarovska je tiez z jednej strany vzdialena od predchadzajucej zastavky vyse 400 metrov.
fobust
1. Zelaná vlna by sa dala, kde som napísal že sa nedá?
2. Nie, nebol som na školení na magoriáte.
3. Viem veľmi dobre kde linka 70 stojí. To som spomenul preto, aby si vedel, ktorú zastávku som používal v čase, kedy jazdila aj linka 86.
4. Ja vchádzam a vychádzam bočným vchodom na Turčianku ulicu, myslím že to mám bližšie na Miletičovu. Zariaď mi tam normálny chodník, na ktorom nebude stále bordel (keď to asanovali, tak tam bol strašný bordel), nebudú tam mláky a okoloidúce trolejbusy ma neošpliechajú. A nech je ten chodník láskavo v zime odhrnutý! ? Ďalej zabezpeč tú zelenú vlnu a kľudne môžeš zastávku pri ABC zrušiť. Jo, a chce to ešte väčší prístrešok na Miletičovej, kde veľa substrátu prestupuje.