Reakcia na: tomas1 #53821:
Jasně, chápu a díky. Na tomto fóru přibývají na můj vkus příspěvky trochu moc rychle, takže když nemám přístup k počítači úplně pravidelný, tak mi toho dost uteče (proklikávat se třeba 4 dny zpátky je zdlouhavé).
SZKV
A z hloubi duše je mi smutno, že jsme nekoupili nějaké Taurusy jako Rakušáci, Maďaři, Slovinci...