Reakcia na: AAA #52948:
interval by bol aj na výchosných radiálach 12min. cez víkend. (variant s 2-3 linkami na radiále)napr. pri Poluse je teraz celkový interval 6,6min., potom by bol 6min.
Na Zlatých pieskoch je teraz cez víkend interval 10min., potom by bol cez víkend 12min. Pri Poluse je skôr potrebné zvýšenie kapcity, na Zlatých naopak zníženie kapacity.
Co bohuzial nie vzdy je zachovane, a preto si obcas mal moznost vidiet to, co si videl. A nikde som nepopieral, ze si to videl. Rozumieme si?
AAA
1. pokračovať Rusovskou cez železnicu, ďalej Jantárovou na starý most.
2. podľa mňa menej pravdepodobný variant (viac vozokm) na Kúpalisko Matador. Odtiaľ cez Rusovskú a Viedenskú na Starý most.
Ak by otáčala na Rusovskej pôjde pravdepodobne naspäť Viedenskou na Starý most.
Re #52936 inTony: Iba si zabudol, že na tejto radiále dôjde k zhoršeniu cez víkend, teraz 5x3=15 vlakov/hodina (linkový interval 20 min), ponovom linkový interval síce 15 min. no iba 3 linky teda 3x4=12 vlakov/hodina.