Reakcia na: AAA #47565:
Áááááááá.... Novoplan!!! ☠ ☠ ☠ V MHD TT jazdia tuším dva. Taký črep to som ešte nevidel. Motor hlučný, okná zatekajú, dvere sa neotvárajú, dielenské spracovanie - použili to čo im v dielni zostalo... Doporučujem vyskúšať každému stojí to za to ?. http://www.sao.sk/novoplan.html Stále verím, že tie naše TT exempláre sú iba nepodarené prototypy a to, čo sa snažia teraz predávať má už vyššiu kvalitu.
Videl som ho aj v Spiškej n. Vsi ale nemal som možnosť sa previezť. Tuším dostali aj nejaké peniaze ako štátnu podporu na vývoj. Vyrábať by ho mali v SAO v Lučenci podľa mojich info. Z rovnakej dielne sú aj spomínané mikromercedesy, tam sa tiež dopravcovia sťažovali na prehnanú zvukovú kulisu.
Aaaaaaaaaaaaaaa NOVOPLAN!!!
SRY, bol som na dovolenke
Kami
Ved aj preferencia MHD sa utesene rozvyja. Na Dolnozemskej za zastavkou EU zrusili bus pruh a urobili dalsi priebezny pruh na mosty. Takto si autobusy mozu naplno vychutnat zapchu aj z tohto smeru.