Reakcia na: zákazníčka z vidieka #31846:
Aby som sa riadil Vasimi radami tak Vam budem vykat. Neviem ako ste na to prisli, ale nemam pocit, ze by ste vy boli zakaznickou k pomeru tejto web stranky. To ci nieco musite alebo nie, je skutocne iba na Vas. Ale uvedomte si prosim, ze take iste pravo maju aj ostatni, takze mozu tikat komu chcu. K osloveniu sudruhovia-sudruzky. Mam pocit, ze vela ludi na tomto fore nie je (nastastie) zatazenych minulostou, preto je vase oslovenie zbytocne a moznoze vela ludom ani nic nehovori.A nakoniec jedna rada: Ak sa Vam tu nieco nepaci, nic vam nebrani v tom, aby ste si zalozili svoju web stranku, dajme tomu aj o vykani.
Prajem Vam pekny den.
J
Ja mám celosieťovú električenku a do 2. pásma moc často nechodím.
Je to jedno, nič na tom nezmeníme a je mi momentálne skutočne jedno čo je a čo nie je v 1 a 2 pásme.
Re #31828 COLOR: Ja teda som silný odporca katolicizmu, ale právo na názor majú. Najkrajšie to dnes povedal ten ich hovorca. Niečo ako "myslíme si, že aj homosexuáli majú právo na úctivé chovanie ale ich činy sú podľa nás nemorálne"
Re #31829 Andy: oblievanie vodov, spoločné vstávanie, kľakanie, spievanie nič iné ako davová psychóza. Veľmo dobre vymyslené.
Re #31830 Andy: Ja som bol v dóme keď kňaz tesne pred koncom omše, stačilo už len povedať "icte v mene božom" začal hovoriť o Vladkovi ako to myslí dobre,... Postavil som sa a odišiel.
Re #31833 S499.1023: Nebude to čisto náhodou tým, že majú na vec rovnaké názory. ?
Re #31834 Andy: Ale mohol, vždy môžeš ísť inou cestou.
Re #31835 Vladimír: Mám podobný názor aj vieru. Jediné v čo nám zostáva veriť je armagedon a to, že prvé zaniknú všetky cirkvi a najviac to uškodí obchodníkom.