Prosím otázka na technicky zdatných.
Zvýši sa prejazdá rýchlosť výhybkou ak je konštruovaná takto http://www.gamca.sk/~anti/kolaje/sturova_mostova%20007.jpg a aké to má ešte výhody oproti klasicky robeným výhybkám a aké nevýhody?
Ďakujem.
Zvýši sa prejazdá rýchlosť výhybkou ak je konštruovaná takto http://www.gamca.sk/~anti/kolaje/sturova_mostova%20007.jpg a aké to má ešte výhody oproti klasicky robeným výhybkám a aké nevýhody?
Ďakujem.

J
čo sa automatov týka kecáš. Automaty sú snáď jediné čo tu funguje bezchybne. Áno stane sa, že niekedy nefunguje, ale je to zriedkavé a osobne som sa presvedčil, že keď som zavolal ráno, že automat nefunguje, tak do 1 hodiny prišli s vozom a opravili ho. Problémy majú akurát keď je extrémne teplo a človek má spotené ruky. Niekedy mincu automat nezaregistruje. No po zavolaní, že mi zožralo prachy, mi poslali lístok. Zožralo mi 10Sk, poslali mi 14Sk lístok.
Automatmi je vybavených množstvo zastávok a nie len 10% Automaty nie sú akurát na zastávkach v poli a podobne. Neviem to vyčísliť, ale takmer vždy na jednej strane nájdeš automat.
S499.1023: Nestihlo sa to spraviť hlavne kvôli predĺženiu času výstavby podjazdu aj kvôli archeologickým nálezom, ale aj iným veciam.