Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: gejza #238754:
Nerozumiem, teraz hovoríme o obsluhe danej lokality regiobusmi, či nejakou predĺženou linkou MHD?
Reakcia na: Urbanway 2423 #238751:
podobná situácia je aj v lokalite Píniová, Ráztočná, Jazmínová .... nakoľko tam asi nie je priestor pre plnohodnotné obratisko, asi by bola vhodná premávka po línii Železničná, Ráztočná, vrakovisko, Odeská, Žst. Podunajské Biskupice, hoci si uvedomujem, že by tam bolo kopec jalových kilometrov ...
Reakcia na: Solider #238749:
A ak smiem vedieť z akého iného dôvodu, pravdepodobne bude premávať L 78 cez vikendy? Tešíme táto správa.
Reakcia na: Solider #238749:
Aký sa nej plánuje interval? Nebude potom na Hradskej cez víkendy príliš veľa spojov?
Reakcia na: All1111 #238748:
Tak podľa mňa by mala riešiť obsluhu skôr BID-ka (DPB by mal len jazdiť), pretože takto sa ku kvalitnému IDS nedopracujeme. 😐
Reakcia na: Petto #238747:
Myslel som, či budú spoje jazdiť k novým bytovkám na Slanci (ulice Na Grunte a Vavrinecká) alebo len po obratisko? Cez víkendy, keď by sa jazdilo až do lesa, by sa bytovky mohli obsluhovať závlekom.
Reakcia na: Urbanway 2423 #238724:
78 bude pravdepodobne premávať cez víkendy, ale z iného dôvodu.
Reakcia na: Urbanway 2423 #238734:
Na moju otázku ohľadom zastavovania 7xx regio liniek na uvedenej zastávke ( v čase budovania cesty v 2019 tom) som dostal túto odpoveď Takže PB asi nemajú záujem o takéto riešenie 😫

,,Dobrý deň,
riešenie MHD v lokalite „Podunajská brána“ je v kompetencii Dopravného podniku Bratislava, a. s., Olejkárska ul. č. 1, Bratislava.
InfoCentrum - tel.: +421 2 5950 5950
S pozdravom
Mgr. Monika Kovácsová
oddelenie životného prostredia, odpadového a
cestného hospodárstva
MiÚ MČ Bratislava - Podunajské Biskupice
Žiacka č. 2 ,,
Reakcia na: Urbanway 2423 #238744:
Vikendy by boli predlzene spoje od Slanca az hore do rekreacnej oblasti, inak netreba.
Reakcia na: Urbanway 2423 #238743:
Presne túto trasu navrhujeme aj my. Upravili sme ju však na spiatočnej ceste po Achátovej lebo Jozefa Nagya má byť po novom jednosmerná. Po starom, obojsmerná. Uvidíme ako sa k tomu postavia
Reakcia na: Dejvidos #238741:
Do príchodu súčasného dizajnmanuálu to boli len dedikované BUSE fonty, ktoré myslím ani nemajú názov, len poradové číslo.
Reakcia na: Petto #238735:
Takže sa bude obsluhovať aj Slanec, či len obratisko na Peknej ceste?
Reakcia na: Salomon #238737:
Nepochopím ľudí, ktorý na jednej strane určite chcú zastávku MHD, čo najbližšie k domu a na druhej strane im vadí, keď by im autobus jazdil priamo pred domom. Mne jazdia pred domom električky aj autobusy od nepamäti a vôbec s tým nemám problém.
Nedala by sa pri 67 vyjednať trasa Vinohradnícka - Hydinárska - Jozefa Nagya (keď sa postaví) - okruhom okolo Lidla - Družobná (iba tých 120 metrov po Ametystovú) - Ametystová - Jozefa Nagya - Hydinárska - Vinohradnícka?
Som zvedavý, aká zmena sa plánuje/plánovala na 70, pretože ak sa jej zmení konečná, tak sa bude niečím musieť obslúžiť aj ŽST PB a to už asi bude na nejakú menšiu reorganizáciu liniek v PB.
Reakcia na: Salomon #238733:
podľa toho, ktorá časť PB... ten juh DH až tak zle obsluhovaný nie je... prípadne ak dobre viem, tak aj bieloruská je v PB a tá je tiež celkom dobre na tom s MHD... to je tak, keď hranica PB vs. Vrakuňa je strašne divne vedená...
Zdravím, vedel by mi niekto chronologicky povedať aké presné fonty sa používali na BUSE transparentoch? Poprípade aj iných transparentoch (R&G Mielec, Brose a pod.). Ďakujem.
Reakcia na: Petto #238739:
To neviem povedať či by stačilo rokovať s Lidlom. Pozemok vedľa k Družobnej, tam majú vzniknúť obchody, samostatný fast food. Na ulici Jozefa Nagya, to je ten developer chce postaviť desať štvorposchodových domov, hlbšie k nevyužívanej vlečke do Sovnaftu. Rieši sa či poschodie alebo podlažie. Vysvetlenie sme nedostali. Prezent je ten čo som spomenul vyššie.
Reakcia na: Salomon #238738:
Neboli by odveci rokovat s LIDLom nech na svojom parkovisku povoli otacanie solo vozidiel L67. Potom by mohla byt obojsmerne predlzena L67 od Vinohradnickej cez Hydinarsku a Jozefa Nagya.
Reakcia na: Petto #238736:
Tvrdia, že na 100% áno.
K príspevku pod tým:
Ďakujem za uznanie. Či po celej trase? Áno, nakoľko by ju uvítali mnohý ľudia a aj ja keďže ňou cestujem. Takto by som bol nútený cestovať troma spojmi. A to už je komplikované.
Reakcia na: Urbanway 2423 #238734:
Odpoveď na prvú časť otázky.
Na 100% viem, že nie, nemôže. Obyvatelia Družobnej, spisovali petíciu aby autobus, nepremával po Družobnej. Nesúhlasia.
Čo boli obyvatelia Podunajskej Brány + širšie okolie na prezentácii nejakého developera so starostom, tvrdia, že trasa spať sa rieši. Hľadá sa lepší variant. Návrh bol taký a my nesúhlasíme už len kvôli staroosadlíkom aby autobus od Lidlu šiel po Šamorínskej a na Vetvárskej sa vrátil na svoju trasu. Čiže pri spiatočnej ceste by vynechal Vinohradnícku, Devätinovu a MiÚ súčasná poloha. Spojnica Jozefa Nagya ešte nie je vybudovaná, pritom už mala byť v roku2020.
Čo sa týka linky 70 som nepochopil ako by premávala ale už pri kúpe bytu v 2015 a pri prevzatí bytu 2018 mi developer tvrdil, že tu bude premávať, linka 70. Vedia to aj ľudia, čo tu už dlhšie žijú. Plánovala sa zmena konečnej zastávky.
Po tretie? Áno, súhlasím aby tam zastavovali aj regionálne linky. Ešte má vzniknúť nová-druhá svetelná križovatka Šamorínska-Ulica svornosti pri poslednom rodinnom dome. Výjazd na Bratislavu.
Reakcia na: Urbanway 2423 #238734:
Klbak L70 tam vytoci vsetky tie ulicky vobec ?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.