Jazdná doba bude cca 22 minút, 15-minútový interval, to mi vychádza na 4 poradia, (jedno kolo by trvalo cca 45 minút + cca 15 minút prestávka, tam kde je sociálka, neviem kde presne je). 210 - 6 poradí, to je 10 DG, to by mohlo vyjsť.
To je úplne minimálny problém, keďže kvôli uzávierke Mlynských nív prichádza po Ul. 29. augusta minimum áut. Problém je skôr v tom, že to množstvo áut prichádzajúce napríklad od Záhradníckej nemá možnosť odbočiť na Karadžičovu, chýba vyznačenie obchádzky cez Ul. Šoltésovej, keďže Karadžička a Dostojevského rad sú oveľa lepšie prejazdné, ako Mickiewiczova + Kollárovo námestie.
Súhlasím...
Filiálka??? V súčasnosti je tam už zopár obytných domov...staci sa pozrieť.( na území bývalej BEZ ky ci Ferrony...pamatnici vedia čo mienim...)
A keby aj..kam by vyšli prichádzajúci z Filiálky....prwsli 200 -300 m na Raciansku( zastávka Ursinyho ) ci na Trnavské myto???
Iba otázka...chodi ešte v sucasnosti TL 208???
Cez Mickiewicke chodí TL202, 207,212 a AL 31 a 94.
Nuž " soudruzi z NDR ci DPB , někde udelili chybu...." tak zmeny v prednosti...asi by bolo vhodné aj myslieť.
A aká je vyťaženosť 208 oproti 202,212 či 207...
Vďaka, túto info som zaregistrovala, lenže robotníci včera rozobrali aj povrch vozovky, tak som si nebola istá, či tá 147 tadiaľ prekľučkuje.
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
kecho