Reakcia na: N/A #224006:
Ozaj a prečo sa tak lipne na tej Pribinovej? Mne by síce električka medzi divadlom a námestím nevadila, ale vidím, že je to asi nepriechodné. Tak prečo to nemôže ísť poza divadlo? Veď aj dnes zo zastávky Panorama City je to pešo toľko, ako by to bolo z električky na Landererovej. A ak by zastávka Šafko pre električky smerujúce na Landererovu bola zhruba tam, ako je dnes Malá scéna - je tam parkovisko, priestoru habadej - bolo by to odtiaľ pešo do Eurovey (na jej západný koniec) rovnako ako dnes z autobusov. Zo stredu Landererovej by bolo potom veľmi blízko k SND i ku stredu Eurovey. A naviac - ako to tu už bolo spomínané, obslúžil by sa aj priestor SV od Landererovej. Hanbou je, že mesto nekoná. Tomu by predovšetkým malo záležať na kvalitnej dopravnej obsluhe. Ale kedysi sa riešenia odsúvali zaklínadlom "bude metro", dnes "železnica to vyrieši" a výsledok bude nula ako s tým metrom. Kedy už zodpovední pochopia, že bez adekvátneho rozvoja električkovej dopravy sa v Bratislave nič nevyrieši?!
Ale otázka skôr stojí tak, či chceme pred SND mať Obchodnú. Rôzna organizácia dopravy a hodí na rôzne miesta.
david1
Áno je tam kopec iných problémov. Mne hlavne prekážaju neustále preplnené koše na odpadky a celkovo bordel čo ostane na zemi po víkendových nociach.
Podobne na Poštovej boli v zemi bodovky z erbami slovenských miest. Tiež celkom príjemný mestotvorný prvok. Teraz tam ostali diery v lepšom prípade prekryté plechom. Už tam nefunguje ani základná údržba verejného osvetlenia a pol ulice je v tme.
Štúrová a jej zelené zálivy detto. Po nulovej údržbe sú tam iba rozjazdené zálivy plné blata...