Reakcia na: J #22182:
Ee... Čierny pasažier =/= zlodej. Toto si treba raz a navždy vyhodiť z hlavy. Revízor má v každej situácii jednať slušne.
a rozdiel poznáš sám.
... vsimam si to hlavne kazde rano : zastavi trolejbus na zastavke, dvere sa neotvaraju, ale neztlacia dopytove tlacitko, ale radsej zacnu kopat do dveri ... akoby to dopytove otvaranie dveri bolo montovane prvy tyzden ... a urcite by im nepomohol ani velky napis na dverach ... proste komu niet rady, tomu niet pomoci
) Maximalne to tak este strcim do formulara na pridavanie prispevkov, ale som si isty, ze ani to nepomoze.
A ak nahodou chodime v MHD, tak len ako hrozni revizori 
Mária
To je hanba,že autobusy a aj trolejbusy jazdia kedy chcú. Nikdy nechodia na čas! A keď aj prídu sú strašne preplnené, týto nechcem nadávať na chudákov šoférov, oni robia čo môžu. A to ešte nestačí, chcete ešte viac zredukovať linky, aby ich jazdilo ešte menej, zrejme VY mestkou dopravou necestujete a čo tak ešte viac zvýšiť cenu mesačníkov - električeniek!!! Ja bohužiaľ cestujem denne skoro hodinu a to z Dolných Honov do centra. Vidím čo sa robí!
Ďalšia vec ktorá sa mi nepáči sú Vaši zamestnanci - revizory. Nesprávajú sa na úrovni, sú hrubí, neslušní atď. Urobte s tým niečo pre boha, veď je to vaša hanba.