Reakcia na: Mike #210743:
To je síce pravda ale v tomto bananystane to platiť ešte dlho nebude.Ludia sú podráždený ešte len nastúpia do MHD a už vrčia ako pitbul a niektrý by aj kúsali keby môhli česť výnimkám.
Uznane bez problemov
Ike
HLST - Rača = 9 minút
HLST - Vajnory = 9 minút
HLST - Devínske Jazero = 19 minút
HLST - Devínska Nová Ves = 15 minút.
Za predpokladu, že by to bola hodnota 5 minút, potom by platnosť lístka v relácii Vajnory - Senec s označením v HLST bola 70 minút. Cestujúci by síce dostal 1 minútu grátis, ale bolo by to relatívne fér, dokázateľné a cestujúci by nemuseli hľadať jedného revízora.
Záhorie by bolo mierne diskriminované (alebo v opačnom prípade smer TT a GA značne zvýhodnené), ale tiež by to bolo prijateľnejšie. Cestujúci by boli ukrátení iba o 9 minút namiesto 19 minút.