Reakcia na: Mike #204148:
poprosím linky na tie články poslať na email, ktorý nájdeš na tom zakázanom webe... v opačnom prípade sa jedná o ohováranie a šírenie zlého mena, dufám, že odškodné dáte preplatiť adminovi, ktorý vymyslel to"vykradaci.eu"... to že imhd odtiaľ kradne vyradené vozy, CVR reklamy zo sekcie reklamy na vozidlách a ďalšie veci je v poriadku? a píšem to niekde?predpokladám, že tento príspevok bude zmazaný ako aj všetky, v ktorom si niekto dovolí kritizovať imhd alebo názorom oponovať jednému zo zakomplexovaných adminov ?
810zssk
To ze system umozni dvom vozom jazdit pod tym istym cislom poradia je uplne v poriadku a je mnoho beznych situacii kedy sa to moze stat - napr. jeden voz spoj hradi ako zalozak, druhy sa ide z vozovne napojit na dane poradie.
Staznosti ma napadli ako problem, ale uprimne, kolko ludi sa stazuje s uvedenim cisla poradia? A kolko z nich neuvedie ziaden iny udaj (cas, cislo voza a podobne)?