Zaujímalo by ma, prečo na úseku Slovanet - Saleziáni električka smerom do mesta stojí na semafore, no električka oproti si kľudne môže prejsť? Je to tak stále.
alebo podľa nejakej inej internej smernice mu to môže dovoliť dispečing?
MatejBA
Miesto logickejsej cesty, to daju po ceste okolo diviadla. Kazdych 5 minut autobus + 82 do toho cez park, to bude luxus pre vevericky a vtaky ?