Reakcia na: TeBeCe #181166:
Tiež som si všimol, že brána zo strany pri RiverParku dnes zmizla. Žeby už boli stihli opraviť aj tie novobjavené trhliny a tunel sa chystali znovu otvoriť? To by bola dobrá správa.
Kym sa ku mne dostal tak uz preskocilo na ukazovateli pasiem z 2 na 1. Chcel mi dat pokutu, tym ze som nemal listok v 2.pasme. Ale nejak som sa vykrutil, ze som nevedel ze to 2. pasmo plati inak pre nastup a inak pre vystup a ze aj tak ma uz kontroluje defacto v 1. pasme. Takze ma poucil a nechal tak

pani, chcem vas upozornit, ze to co robite je trestny cin podvodu. som zvedavy co na to vase slavne pravne oddelenie.
TribusBA
Ak vsak poviem, ze v danom spoji som nebol a odvolam sa, revizor to nema ako dokazat, to som jasne napisal s uvedenim dvoch moznosti, ktore v tomto pripade revizor ma. Nebudem sa opakovat, kludne si to precitaj opat. Neviem, ci to nechces alebo nie si schopny pochopit. Nemaju totiz doklad - kontrolny listok ani prihlasenie sa do pocitaca, ktory by to potvrdzoval.
O "odkracani" viem svoje.
Ak revizor uvedie na pokutu nepravdivy udaj (ine cislo vozidla) je to tc podvodu.
Najlepsi pravnik je samozrejme Judr. Šprint najma oproti Judr. Tlstoch Ladvinka