Reakcia na: Peon #176569:
Ziadne semafory? 801-ka mešká už na druhej zastávke pri EUBA, kde má za sebou 4 semafory a jedno predávanie lístkov na zastávke Apollo. Čakáva aj na odbocenie vlavona konci Dolnozemskej smer Rusovce. A potom este jedno žel. priecestie. Aj mne vadia tie meskania. Je to dlhá trať, ktorá by si zaslúžila na konecnej v Rajke aspon nejaku kratsiu vyrovnávaciu prestávku.
Valec
Ani v pondelok ani dnes mi však žiadne informácie o počasí neponúkala.
Čo sa samotnej technológie týka, oproti minulosti rapídna stúpla aj rýchlosť prenosu, takže tých pár kb naviac za graficky prívetivejší vzhľad za to stojí... Môj subjektívny pocit je taký, že rýchlosť načítavania sa takmer vôbec nezmenila.