Reakcia na: Peon #176569:
Ziadne semafory? 801-ka mešká už na druhej zastávke pri EUBA, kde má za sebou 4 semafory a jedno predávanie lístkov na zastávke Apollo. Čakáva aj na odbocenie vlavona konci Dolnozemskej smer Rusovce. A potom este jedno žel. priecestie. Aj mne vadia tie meskania. Je to dlhá trať, ktorá by si zaslúžila na konecnej v Rajke aspon nejaku kratsiu vyrovnávaciu prestávku.
test
ak je chyba medzi stolickou a klavesnicou tak zrejme medzi tvojou. Info o tom, ze wap.imhd.sk sa meni na m.imhd.sk som si precital. Skus prosim ta aj ty citat pozornejsie. Stranka wap.imhd.sk bola doteraz iba textova, bez grafiky, vyhladavanie spojov bolo velmi jednoduche a rychle. Nic z toho uz neplati pre stranku m.imhd.sk. Myslim si, ze to dokazem spolahlivo posudit, nakolko som wap.imhd.sk pouzival niekolko krat denne.
Wap je sice uz stary "system" pre weby, bol urceny este pre telefony, ktore nemali graficky displej. Jeho vyhoda je ale stale v rychlosti, oproti grafickym strankam, aj ked su trebars upravene pre prehliadace v mobiloch.
test