Reakcia na: 810zssk #175172:
aha, takže uprednostňovanie MHD vlastne znamená, že dopravu dáme na takú nízku úroveň, že relatívny rozdiel medzi MHD a IAD bude takmer žiadny... výborne.Ľudia preberte sa... spravme BUS pruhy na celej Šancovej, spravme poriadny BUS pruh na Novom moste, spravme BUS pruh v Mlynskej, spravme BUS pruh na Lamačskej, keď už všade dávame svetelné križovatky, tak aspon dajme stopgule pre autobusy, ale nie, že budme brzdiť IAD aj s MHD...
a toto nie je vôbec o financiách, ale o politickej vôli.
david1