Poznáte ten vtip o Slovákovi na eskalátore?
http://www.butlavavrba.net/2011/10/poznate-ten-vtip-o-slovakovi-na.html
http://www.butlavavrba.net/2011/10/poznate-ten-vtip-o-slovakovi-na.html
Ale planuje sa aj ten.
dlho som tadiaľ nešiel, tak naozaj neviem, či sa ten parížsky vlak už nestavia
. ved sa spamatajte, a najdite s tymi vyvojarmi nejaku spolocnu cestu konecne. vsade to ide len v Bratislave nie.
Peto02
Cesta spat vsak bola o dost horsia. Vodic jazdil s vozidlom c.6619 stylom plyn-brzda, len to tak hadzalo. V case 17:16 ked sme zastali na krizovatke Mileticova-Prievozska zrazu otvoril vsetky dvere, po 2s zazvonil a zavrel. No nestacil som sa cudovat... Ked som vystupoval, tak som mu povedal, ze jazdi jak sialeny, snad sa potom unormalnil.