Reakcia na: Radi (RWK22) #167642:
"DPB s toho bude mat slušný prijem" niečo ako pri predaji recaru, však? že možnosti sú vyčerpané a teraz budeme mať vyšší príjem z reklamy
takže si si tým svojím výrokom tak istý? nebude mať z toho príjem pigmedia (či iný subjekt z tunelárskej adresy s akcionármi z cypru či kostariky) a z toho pôjde "niečo" dpb? 
Re #167646 Hug0: a k tomu napojenie na satelit, nie?

Re #167647 no.ev.di.: zisťuješ, koľko by stálo vybudovanie terminálu?
nezabudni k tomu prirátať aj "projekt" + prípadný posun cesty... btw. jcd montuje prístrešky na základe zmluvy s mestom "zdarma" v nejakom počte za rok a prístrešky si na seba zarábajú reklamou (na rozdiel od L901, ktorá si na seba "zarába" cestovným)
no.ev.di.
L52 : zrušiť
L54 : tri trasy :
a) Tbiliská - Sklabinská - Na pasekách - Príjazdná - ŽST Vajnory - Čierny chodník - Šuty - Uhliská - Roľnícka - Čierny chodník - ŽST Vajnory - Príjazdná - Na pasekách - Sklabinská - Tbiliská (20-40/-/20-40//-)
b) Tbiliská - Sklabinská - Na pasekách (60/-/60//-)
c) Sklabinská - Na pasekách - Príjazdná - ŽST Vajnory - Čierny chodník - Šuty - Uhliská - Roľnícka - Čierny chodník - ŽST Vajnory - Príjazdná - Na pasekách - Sklabinská (-/20-40/-//20-40)
L55 : ponechanie iba vybraných spojov pre začiatkom a po skončení vyučovania v prípade, že by L59 a 65 nepoberali
L56 : celotýždenne 20min a zrušenie zachádzky ku Kauflandu