Zas si ale povedzmne, koľko tých vrtuľníkov pristáva na heliporte NBSky. ? Osobne si myslím, že dva prílety a odlety za deň je prehnané číslo, kto by tam toľko chodil?
Na heliport potrebujes specialne povolenie. A preco ludom vadi? No pozri, mne napr. ten hotel sam o sebe nevadi, mam s nim len principialny problem. Oproti tomu, pristavanie helikopter vyrazne znizuje kvalitu zivota.
hlavne, že odtiaľ je sanitkou kúsok do ružinovskej nemocnice a tam tuším môžu pristávať vrtuľníky ? proste henten človek je jednoducho zmrd, ktorý sa zabetónoval v szľh a ktorému sme (Bratislavčania) mali to potešenie zaplatiť načierno postavený hotel...
Re #160751 jt: zaujímavé, že najnovšie súdruh szľh-štb tvrdí, že iba dokončujú strechu a ajhľa o pár mesiacov z nej bude heliport
Prečo viacerím leží v žalúdku práve ten heliport? Viem, že hotel sa staval bez povolení, ale heliport by mal byť jeho súčasťou, tak prečo sa všade spomína práve ten?
Čítali ste niekto rozhovor s J. Širokým k jeho ilegálne stavenému hotelu a heliportu na jeho streche? Že vraj ten heliport má slúžiť na odvoz hráčov do nemocnice ? spôsob akým Široký odpovedal na otázky hraničí s drzou aroganciou, podobou tej akú prejavili Ďurkovský so Záhradníkom.
Je niekoĺko možností:
1) Firma, ktorá má vyhrať, ešte nemá zapojený internet.
2) Firma, ktorá má vyhrať, nemože do elektronickej aukcie vyplniť IČO, keďže ešte nebola založená.
Ďakujem 810zzsk za článok o Miletičovej.
Pripomínam, že tam má vzniknúť aj zastávka trolejbusov.
Uvidíme, ako sa k veci postaví novo vymenovaný hlavný dopravný inžinier. ?
Ad. tender na čistenie vozidiel, prečo sa nemôže použiť elektronická aukcia?
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
S499.1023
1) Firma, ktorá má vyhrať, ešte nemá zapojený internet.
2) Firma, ktorá má vyhrať, nemože do elektronickej aukcie vyplniť IČO, keďže ešte nebola založená.