Reakcia na: Peon #157754:
zastupiteľstvo Petržalka - z 35 je 16 koalícia híd, 14 koalícia smer, 2 nezávislí a 3 zmena zdola, len som ešte nenašiel menoslov...http://app.statistics.sk/kv2010/sr/tab8.jsp?lang=sk&sr=2&obvod=101
LoLo sa do mestskeho zastupitelstva nedostal (ale ani Weigl a Fabor)... Zato hviezdia Kalinak a Caplovic.
kecho
Re #157744 Jezo: tak potom nerozumiem tomu, prečo sa tento poslanec tak strašne pchal do kampane...