Reakcia na: S499.1023 #149435:
ale zas má pravdu v tom, že ľudia teraz nemusia ísť taxíkom keď majú električenku a výjde ich čakanie na nočák do 15min, tak naň idú. Keď to chodilo 2-3x za noc tak som nikdy s nočákom ako dopravou domov z nejakej akcie ani pri najmenšom nerátal, teraz keď je lepší interval snažím sa dostať na miesto kde mi stojí nočák v daný čas, ak to nie je nemožné.
S499.1023
Čo myslíš, aký interval by naindukoval do MHD toľko cestujúcich, že by trebárs ani nepotrebovala dotácie? A aký interval vlakov na trati Rožňava - Dobšiná by do nich naindukoval dostratok cestujúcich?
Nerobte z dopravnej indukcie posvätnú kravu,to je mantra ekologistov ale tí ľudia sa tam musia mať ODKIAĽ naindukovať a musia mať dôvod sa tam naindukovať.