Reakcia na: 810zssk #99564:
Nie som síce kompetentný, ale zmieňovaná verzia by sa mala tak po jej doladení dostať do všetkých vozov. V tej jednej K2Ske je len preto, že si ju tam zodpovedný pracovník nahral za účelom otestovania nových prvkov priamo v prevádzke.
S499.1023
Mmch., keď som minulý piatok neskoro večer prichádzal IGK do Preßburgu, cvične som sa spýtal frajerky, či si vie predstaviť, čo znamená to logo "vozovne" na transparente akejsi klobásy. Netušila.