Reakcia na: Solider #98747:
Neviem, preco iniciujes referendum o odcleneni Petrzalky od Bratislavy, ked vacsina Petrzalcanov si zela byt sucastou Bratislavy a aj sa tak citia. A nerozumiem ani preco sa k tomu tak silno vyjadrujes, ked nie si este sposobily na pravne ukony a hlavne v Petrzalke ani v jej okoli nezijes?Ked mi povies, ze vacsine ludi je jedno, co im pojde v Petrzalke, tak ti odpoviem, ze sa mylis. Ide im nielen o prevoz z jedneho bodu do druheho rychlo a kvalitne, ide im aj o dopravno-urbanisticke riesenie trate a aj o celkovy system MHD v Bratislave.
Ale je smutne, ze sa este mnohi pri presadzovani svojich navrhov spoliehaju na lahostajnost obcanov...

intony
Prečo nestavať lacnejšiu električku ako metro v celej Bratislave a k tomu lacnejší trolejbus? Prečo metro a trolejbus? Električka má podľa teba v Bratislave stagnovať? Či čo? Aký má mať električka podľa teba vôbec zmysel? Aký má zmysel v iných mestách? Načo vlastne je? Keby si býval v Tatranskej Polianke asi by ťa kleplo. Veď je úplne jasné, že odmietaš električky, len preto, že sú drahšie, že nie sú v ÚP (ako TEN-T). Ty odmietaš električku aj tam, kde je v ÚP, ako Vajnory a Lamačská brána a DNV.