Reakcia na: Marcelllooo #97952:
dakujem ze si mi vysvetlil co je to koordinator, aj ked asi zbytocne... ja viem co to je koordinator aj manazer, ale zaujima ma to podstatne - co koordinujes a co manazujes, ked uz ti teda SAMOCHVALA NESMRDI, tak ked sa pochvalis ze si koordinator, treba povedat ze aj COHO... rovnako ked mas diplom za "ekonomiu", "aplikovanu matematiku" a "manazerstvo" treba povedat ODKIAL? Ja ked sa budem chvalit ze som doktor mediciny, mam PhD., MBA degree a "manazujem a koordinujem" dajme tomu 12 ludi, tak poviem kto mi to udelil, kedy, koho riadim, ake su moje zodpovednosti...
?
Marcelllooo
Na prislusnych rozhodovacich procesoch sa uz spolupodielame.
Podla stanoviska VUD (a podotknem ze to je odborne sposobila pravnicka osoba) sa doprava vo vyhlade 2010 zvysi o 6% a vo vyhlade 2020 o 16%, co sa da vykryt pomocou vylucne autobusov. Nemusis s tym suhlasit, nemusi sa ti to pacit, ale take je oficialne stanovisko, ktore si Petrzalka nechala obstarat u odborne sposobilej osoby. A ak to chces relevantne spochybnit - musis to urobit dokumentom minimalne takej kvality akym je uvedene stanovisko - teda odborne sposobilou osobou s okruhlou peciatkou obstaranou studiou...
Z uvedeneho tiez vyplyva ze presadzovanie elektricky do Petrzalky ma ine ako dopravne dovody. V pripade mesta to vidim na odstranenie stavebnej uzavery, v pripade tunajsich elektrickovych fandov to pripisujem emocionalnej fixacii.
Urbanizacia a skvalitnovanie ZP je citlivy proces, ktory rozhodne nechem podcenovat a preto komunikujeme aj s FA STU. Dovolili sme si predstavit koncepciu, ktora je podla nas optimalna.