Reakcia na: Marcelllooo #97040:
Lenze chodci budu moct prejst elektrickovu trat NA UROVNI POVRCHU na rozdiel od Einsteinovej. A zdravy clovek ktory ma sily 5 hodin behat po Auparku (takmer nic ine za Einsteinovou nie je), ma sily vyjst na jeden nadchod, ked nie, moze ist vytahom.
Reci o rozdeleni Petrzalky su proste blbost.
To isté je schopná spĺňať vhodne postavená, príp. prestavaná električková trať.
Marcelllooo
Je to jazva pre bezbarierovy prechod, jazva pre urbanizmus Petrzalky ako celku (bude cestami a elinou rozstvrtena a fyzicky oddelena).