Reakcia na: Marcelllooo #96889:
Jednel nie je súčasné vedenie DPB naklonené výstavbe trolejbusových tratí, jednak by si musel viesť trolejbusy cez Nový most a stále by nebolo obslôžené Kamenné nám. kam sa po vystúpení z 50 a 95 hŕnú haldu ľudí.
intony
Vysporiadané pozemky nie je neriešiteľný problém ak sa chce riešiť doprava. Potom by sa nemohli plánovať električky do Vajnor, do Dúbravčíc a Ing. Weigl by asi nepredložil možnosti rozširovania ET do Mlynskej doliny, na Dolné hony a pod. ?
Čo sa týka ÚP, ak si myslel to, že tam taká trasa nie je zakreselná, pripomínam ti, že v ÚP nie je zakreslená ani trasa TEN-T. ?