Reakcia na: Marcelllooo #96554:
keby sa vybudoval skutocny NDS a nie len jedna radiala ktoru budu vsetci s kalifornskymi usmevmi nazyvat NDS tak by ten problem nebol...pre mna je NDS trat do petrzalky, ktora bude rychla a mat malo zastavok + siet elektriciek v samotnej petrzalke. Petrzalka je dost velka na to aby mohla mat vlastnu siet elin...to bude NDS... nie jedna radobyradiala ktora sa bude nazyvat NDS
Ike
aky je rozdiel medzi stavbou novej podzemnej elektrickovej siete a prestavbou starej na podzemnu?
nie je to nahodou to iste?
chlapci dufam ze sa tu nehadate zbytocne?