Reakcia na: 810zssk #96030:
Posvatna krava unifikacie?
potom je tam "nejaky priestor" ktory patri pomocnej skole
tam vyustenie elektricky nebude mozne... tam dalej uz duplom nie, lebo to dalsie parkovisko je parkovisko pre radio expres a dalej je tam predajna FIAT...
hoppusmark01
a presne ako povedal intony- bude to pre IAD, takže je to dosť nezmyselná investícia..
Tá električková trať z Hl.st. do Dúbravky by bola oveľa lepšou investíciou..