Reakcia na: Sati #95569:
zmena v Petrzalke bola aby sa usetrili vzkm aj vozidla. Po zmene vsak sa vozy naplnili viac ako boli predtym, tak sa pridavalo. Kolko sa teda vlastne usetrilo, neviem.Spolu so zmenou v Petrzalke sa odsuhlasilo aj prelinkovanie elektriciek. Avsak z dovodu, ze spokojny ludia nevypisuju staznosti ake je to super zato nespokojny pisu ako je to nahovno a potreby vybudovania nejakych stavieb na elektrickovych tratiach sa to zastavilo.
Ámos
Mozme ist tymto smerovanim, ale potom sa to da uplatnit vsade. Aj DNV.
MHD Pezinok si predstavujem ako pripoj ku kazdemu vlaku. Tak bude funkcna.