Reakcia na: Mike #95428:
Sak ako vzdy pojde k ..............................................
to bude dobra vec. Napokkn uz niekde na slovensku to maju..su tam tiez zahrnute zlavene divadlla, kina, mozno aj mhd:) som za
hoppusmark01
A podstata toho loga je, že je v tvare kruhu.. Na tom hranatom podklade sa to logo úplne stratí.. Som zvedavý, ako bude vyzerať na predných maskách autobusov, ak ho tam vôbec dajú..