Chcem pochváliť imhd za novú anketu.. Dúfam, že DPB si jej výsledky všimne a bude to realizovať..
Ak by mal napr. niektorú linku prevádzkovať iný dopravca, bolo by to dobré na porovnanie kvality služieb(teda stavu, čistote vozidiel), aké sú v DPB a aké iného dopravcu.. Samozrejme by som poradil vybrať nejakého rakúskeho dopravcu, kde je kvalita viacmenej zaručená (viď Blaguss do Avionu a Tesca), ako nejakého lacného slovenského dopravcu s linkovými Vrakosami.. ?
Ak by mal napr. niektorú linku prevádzkovať iný dopravca, bolo by to dobré na porovnanie kvality služieb(teda stavu, čistote vozidiel), aké sú v DPB a aké iného dopravcu.. Samozrejme by som poradil vybrať nejakého rakúskeho dopravcu, kde je kvalita viacmenej zaručená (viď Blaguss do Avionu a Tesca), ako nejakého lacného slovenského dopravcu s linkovými Vrakosami.. ?
Vladimír
P.S. Počul si hromžiť ľudí, že L1 nejde na stanicu? Tak zlúč L12+13 ako navrhuješ a až potom zistíš, čo je to hromaženie, keď zistia, že zo Šafka nejde smerom na Karlovku a Dúbravku NIŠT