Na tému záložných vozidiel Zájazdov Bratislava.. Nehovorilo sa nedávno, že 12-metrových vozidiel je prebytok?
To podstatné, prečo tie vleky do BA nie sú vhodné, je ADHÉZIA. Isto vieš čo tým myslím
A vzhľadom na to by sa dali použiť akurát tak na linkách 11 a 14, z ktorých by zostala jedine 14, lebo na 11 by kapacitne nepostačovali
kecho
Re #93951 Ámos: poďla zahradkara určite aj tá električka, ktorá horela, keď do nej v sobotu vrazilo auto, bola od Solarisu