Reakcia na: Valec #92486:
Ktovie, ci by tam uz davno niekto nejazdil. Neviem, ako to je s udelovanim licencii. Ak by jazdila linka do Rajky, licenciu im udeli kto? Bratislavsky kraj a zupa Gyor-Moson-Sopron? Ak by jazdila do Kittsee, tak Bratislavsky kraj a spolkova krajina Burgenland? Nie je prave toto dovodom, ze tam este nic nejazdi?Co keby sa urobila dohoda, ze napr. do 5 km za hranicu mozu ist aj linky licencovane iba v susednom state (tj. spoje BID by mohli zachadzat 5 km do AT a HU, spoje VOR a Volanu zase 5 km do vnutrozemia SK) bez zmeny tarify?
Iným spôsobom, ako prejsť Moravu, je použiť čln
Teda je zjazdná aj pre autobusy?
fobust
Časté štartovanie zapríčiňuje poruchovosť. Ak vídavaš 25 Tr na linkých 207, 212 a pod, tak buď ide o napäťovú výluku, pri ktorej sa využije pomocný pohom, alebo sa pomocný pohon pokazil a vozidlo jazdí ako trolejbus na "bežných" trolejbusových linkách.