Reakcia na: bwd #89077:
Donedávna to akýsi veľkoobchod s tabakom (neviem, či Barczi alebo kto) riešil tak, že on nakupoval veľkobalenie a do trafík distribuoval aj menšie množstvá.
takze nejaky ti plus minus bratislavcania sa najdu 
ale ked sa priznam, mne to je uz jedno...
stevo
http://www.ta3.com/sk/reportaze/62864_nocna-doprava-v-bratislave-dvojnasobne-zdrazie
ja by som ho vyhodil za kazde jeho medialne vyhlasenie bez milosti. Ze sa vobec nehanbi tak sa strapnovat. Strapnuje ale aj celu SDKU, ktora ho ako svojho najvacsieho odbornika dosadila na politicke miestecko generalneho v DPB...
ze ho este nevymenili... nechapem...