Reakcia na: Jakub1 #87706:
Však aj to. Nezastávam zas linky pre nákupné levy, že TESCO a pod. musia mať x liniek ale mali by sa stavať tak aby boli ľahšie obslúžiteľné ako napr. TESCO a Terno v Petržke alebo Lidl v Dúbravke a na Šustekovej alebo Lúčanke. Pravda je tá, že Ikea,AVION,TESCO Lamač majú medzi sebou a cestou veľké parkoviská. Skôr by sa mali stavať tak aby boli bližšie k ceste pre lepšiu obslužnosť MHD a menšie zdržanie spojov.
pri dnesnom nedostatku vodicov a autobusov
Jakub1
Re #87701 810zssk: Ty sa sťažuješ? Však tam máš 39 + 80, ale na ŽST NM cestujem 3 až 4-krát do týždňa a cestujem z 1 konca mesta na 2.
Alebo ako sa dostanem na Mierovú kolóniu, keď ta cez víkend nechodí nič.