Reakcia na: Ámos #87086:
K prvej časti otázky - Ty chceš aby Ťa zabil nejaký nevyspatý vodič? Toto ROZHODNE nie je cesta.K druhej časti otázky: Áno, prakticky všetci chodia.
popr na linke 133 by jazdili SORy (to by stacilo
)
by bolo idealne (mozno)
Ámos
(mna len rozculuje to jednozrake pozeranie na problematiku aj ked netvrdim, ze v ich veku som nemal ine)
A dalsi navrh na sedlo 78 a 95. Kazda 78 by zachadzala na safko a pokracovala po trase 95 a v sedle by 95 mala 15 interval. Nezmenila by sa prepravna kapacita, stale by to jazdilo kazdych 7,5min. na trase Safko - Vysehradska a usetril by sa prestup ludom z 78 do Petrzalky.
Ci bars zlozite?