Reakcia na: m@rtin #85117:
Nákup Combin by pro BA byl stejnou katastorfou jako nástup čehokoli Astroidní koncepce (14T a spol.) Jejich pevn podvozky by se postaraly o to, aby se stav tratí v BA už nikdy nezlepšil.Obdobně v Praze. Traťovka DPP má problém udržet tratě sjízdné pod tankoidní PCC podvozky, nechci vidět, co s kolejovou sítí udělá těch 60 Sarančat.
fobust
Nešťastie je kombinácia pevný podvozok + vysoká podlaha + idiotský interiér nad podvozkom+ charakter tratí v Prahe. O vozidle pre BA ani neuvažujem. Čakám na výkres 06T v 100% NP prevedení.