Reakcia na: 810zssk #84232:
no mohli by sa so SL dohodnut na natere, s tym ze by tam bolo nejaky iny decentny motiv (farba by ostala tmavocervnea) a namiesto Slovak Lines by tam bolo trebars "Bratislava" a na cele "city"
Najlepsia hlaska: "Mne je jedno, ze je vyluka, mate ist na Kollarovo namestie!"

ivanbuto
No inak ja osobne používam dopyt podľa situácie, centrálne otváranie tam, kde viem, že všetky dvere sa aj tak budú otvárať.