Reakcia na: AAA #83810:
Píšem ako Talian, ešte raz: Nemyslel som Ing. W, ale niekoho iného, koho to nahnevať teoreticky môže (napr. hovorcu, člena SDKÚ B. Z. ).Reagoval som totiž na túto vetu "Nemôžu predsa čo i len spochybniť, že okolo Solarisov robia humbuk a kazia dobré meno výrobcovi, z určitých mne neznámych dôvodov," ktorú napísal Puki.
fobust
Ja neviem čo s tým má konkréty ing. dvojté V, keď ho tá novinka tak rozzúrila (ak je to teda pravda). Však čo už on má z nejakej J and T? Hmm. Asi by som si mal kuknúť kde všade figuruje jeho meno... Obchodný register pre začiatok... No, možno zajtra, dnes je už veľa hodín....