Reply on: AAA #83808:
Objektívne teraz:"Ktoré vozidlo je kvalitnejšie? SOR, Citelis alebo Solaris? Dakto hovorí,že Solaris je šmejd a potom sa to hovorí o druhom a treťom, tak si vyber. Ja niesom znalec všetkých technických parametrov. V tomto chaose by som navrhol : vyrábať opäť Ikarusy 280, 283, Karosy B741 a B732 a tie vydržia aj 20 rokov a prežijú všetky Solarisy, Citelisy a SORy. ? myslel som to s humorom, tak kukni na to,že 16 až 20 ročné Ikarusíky si tu šlapú za trolejbusy Citelis na Dlhé diely ? tiež tá trať a vozidlá pre Dlhé diely je fraška...
fobust
Ja neviem čo s tým má konkréty ing. dvojté V, keď ho tá novinka tak rozzúrila (ak je to teda pravda). Však čo už on má z nejakej J and T? Hmm. Asi by som si mal kuknúť kde všade figuruje jeho meno... Obchodný register pre začiatok... No, možno zajtra, dnes je už veľa hodín....