Reakcia na: Puki #81884:
jasne ze kazde ma svoje pre a proti. Ale vravim ze v tychto extremnych horcuvacah som ochotnejsi pri 22°C sediet v kolone v aute ako v narvatom autobuse... proti MHD nemam nic, len sa mi nepaci pristup DPB a mesta, ktore ma MHD vieme_kde...co sa tyka mna, tak o auto sa delim, cize z 10 razov ide 2x autom...
Slecny v autobuse su velmi fajn takto v lete, ale radsej davam prednost tej svojej v mojom aute ?
Tuším tie ich busy začínajú vyzerať celkom civilizovane
Mike
Ideš zo Zlatých pieskov: môžeš ísť Busom L53, kde si cvakneš lístok a dojde Ti pravdepodobne cng vrak, kde je hic, asi si sadneš ale na aké sedačky..., potom môžeš ísť tramvajou, ale pokiaľ Ti zrovna nepríde T3P, alebo také čosi, moc nadšený nebudeš a tiež si tam musíš cviknúť lístok. A potom môžeš ísť na Blagusa z tresca. ideš zadarmo, po Rožňavskej aj rýchlejšie ako bus 53, ideš priamo do mesta, bus je nový a klimatozovaný, nie je ani taký špinavý ani taký dočmáraný ako 27xx, alebo priemerná T3 o druhm vozni ani nehovoriac...