KLF>
Este si sa pytal ze kde okrem byvalej NDR behaju na 1000-ke. Tak napriklad v Svajciarskych mestach Bazel a Bern maju 1000ku a plne nizkopodlazne Combina. A este nieco: Nestvi ma, ano? Lebo tie tvoje urazky mi az moc lezu na nervy, pritom mna tu sprdavate ake mam vyjadrovanie.......
Este si sa pytal ze kde okrem byvalej NDR behaju na 1000-ke. Tak napriklad v Svajciarskych mestach Bazel a Bern maju 1000ku a plne nizkopodlazne Combina. A este nieco: Nestvi ma, ano? Lebo tie tvoje urazky mi az moc lezu na nervy, pritom mna tu sprdavate ake mam vyjadrovanie.......

riko
Preto som pred časom písal, že si osobne myslím, že list primátorovi, ktorý skončí za pár mesiacov je asi zbytočný. Hrošia koža si ani zo 100 listov nič nerobí. Psi brešú a karavána ide dalej.
To len tak na okraj